"יש בעולם אמת אחת גדולה; תהיה מי שאתה, ותעשה מה שתעשה כשאתה באמת רוצה משהו, זה מפני שהמשאלה הזאת היא השליחות שלך על פני האדמה."

האלכימאי

הסיפור שלי

האני מאמין שלי (לפחות לרגע כתיבת שורות אלה, כי הכל משתנה כל הזמן), כיצד אני רואה את העולם, הדרך בה אני הולך הגורמים לי לקום כל בוקר בהודיה וללכת לישון שלם.

אני מאמין שאנחנו פה אורחים לרגע, בעולם התופעות, עולם החומר, עולם העשייה. אשר החיים בו הם כצל חולף ושתחת השמיים הגדולים ועל האדמה הטובה יש מקום וזמן לכל אחת ואחד. שהגענו לכאן מהאור האינסופי להגשים את הביטוי הייחודי שלנו, להביא את המתנה שאנחנו, לעשות תיקונים לתפיסות ומידות שכבר לא משרתות אותנו בדרך, לרפא פצעים בתוכנו שמפעילים אותנו וגורמים לנו לסבל בחיים. ולחיות חיים של נתינה, אהבה, חמלה, שפע ושגשוג.

הסיפור שלי זה הסיפור של כולנו.

החזון

"עמל האדם ראוי להיות, בכשרון מעשה, להרבות טוב בעולם, בין אדם לחבירו, ולכל היקום אשר על פני האדמה, והדעה צריכה להיות עסוקה בהמון רב של השכלות מבוררות, הנותנות לעוסקים בהן חיים מאירים. וסוף טובה יחידית כזאת, שמתקיימת אצל כל יחיד, לחזור על כל ההמון כולו, לעורר את כל אחד לפי מדתו להכריעו לכף זכות, וממילא נעשה היקום כולו יותר נשגב ונעלה."
הרב יצחק הכהן קוק - אורות הקודש ח"ג, עמ' שטו

מטרה

לעזור לכמה שיותר אנשים להתעורר לטבע הרוחני שלהם, להגיע לשלמות
ולעשות את העולם הזה טוב יותר למעננו ולמען הדורות הבאים.

ערכים

יושרה | מקצועיות | חדשנות | שירותיות | כבוד
אחריות חברתית | נתינה | התמדה | חרות | אהבה

הדרך

שימוש בכלים טכנולוגיים ודיגיטלים בכדי לחבר בין הרוח לחומר ולהפיץ את האור בעולם.

החולם | FOUNDER

היי, נעים מאוד

אתם יכולים לקרוא לי אביב, האלכימאי או קוממי אם בא לכם 🙂

אתם בטח שואלים, איך כל זה קשור לעולם הדיגיטל ??

מתוך האמונה והתהליך האישי שעברתי ועדיין עובר בעצמי נחשפתי לעולמות הרוח והרפואה ועולם שלם ומגוון של יופי, בריאות, הרמוניה, אהבה, רצון טוב ואושר נפרש לפני. 

את העולמות האלה מאירים נושאי לפידים, נשות רפואה, מדריכים, מטפלות, אמנים ומוזיקאיות שזה התפקיד שלהם בעולם והם בחרו להיות צינור לשפע הזורם דרכם.

נחשפתי גם לכאב, תסכול, אכזבה, אתגרים, קנאה וכעס. זיהיתי את הפער הקיים בינם לבין עצמם ולבין העולם שבחוץ בדברים הנוגעים בחומר (כמו כסף לדוגמא). ובהנגשה של הטוב שהם מביאים לעולם המודרני שרובו נתמך כיום ע"י כלים דיגיטליים כגון: אתרי אינטרנט, פרופילים עסקיים בגוגל ופלטפורמות נוספות, מיתוג, שיווק דיגיטלי בפלטפורמות כמו: גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ, לינקדין, יוטיוב וכד'. 

כמו גם פער יסודי בהבנה של הצורך בכלים אלו לעבודתם ולפעמים גם התנגדות לפעול בערוצים אלו מתוך אידיאל שמימי.

אז ישבתי וחשבתי

מה המתנה שלי?

במה אני טוב?

מה אני רוצה להביא לעולם?

ומצאתי תשובות

פשטות

אנשים

להרבות טוב

בנוסף להיות חדשני, מתקדם, יצירתי ופורץ גבולות.

וכך מצאתי את הדרך לעולם הדיגיטל שבו אני מקדש את העשייה שלי למען הטוב

מקדש את הכלים למען המטרה ”וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה.”

להביא שלום, אמת, אהבה והרמוניה לעוד ועוד לבבות בכך שאעזור להנגיש רפואה לכמה שיותר אנשים. ולא רק איפה שקל ופשוט אלא להגיע גם למקומות היותר רחוקים, חשוכים, להוציא אותה מהיערות והמעגלים הסודיים, מהקהילות הסגורות ולחבר אותה לחומר כאן על האדמה ושיגיעו לכל בית בישראל ומכאן לעולם.

"דּוֹמֶ֤ה דוֹדִי֙ לִצְבִ֔י א֖וֹ לְעֹ֣פֶר הָֽאַיָּלִ֑ים הִנֵּה־זֶ֤ה עוֹמֵד֙ אַחַ֣ר כׇּתְלֵ֔נוּ מַשְׁגִּ֙יחַ֙ מִן־הַֽחַלֹּנ֔וֹת מֵצִ֖יץ מִן־הַחֲרַכִּֽים"

לתת לאור לצאת מבעד לסדקים, שיגדל ויפרוץ.

להנחיל ערכים טובים צידה לדרך

ולהגביר את האור בעולם.

לחזק את ההולכים בדרך,

לראות שאנחנו לא לבד

שכוחנו באחדותינו

ושיש לנו עבודה פה לעשות.